Ul. Generała Maczka 1A, Poznań 12:00 - 21:00 +48 784 563 333

Onas

Naszafilozofia

To La Dolce Vita, czyli dosłownie słodkie życie!
Delektuj się każdym smakiem, zapachem i widokiem naszych potraw.  Pozwól sobie cieszyć się z drobnych przyjemności życia, a szczególnie z dobrego jedzenia. Nasze dania na bazie świeżo wyrabianych makaronów oraz pizze powstają z idealnie ze sobą współgrających, naturalnych i oryginalnych składników. Wyrafinowane w prostocie, doskonale lekkie, idealnie doprawione i absolutnie świeże. Dolce Vita to również nasze boskie desery podawane z aromatyczną, świeżo paloną kawą espresso. Obowiązkowo do tego wino o niespotykanym bukiecie smaków lub magiczne bąbelki prosecco. Zasmakuj naszego Dolce Vita!

 

Miejscespotkań

Klimatyczne miejsce spotkań w gronie najbliższych, znajomych i przyjaciół
Oddaj się idei Dolce far niente czyli pożytecznemu relaksowi polegającemu na „nicnierobieniu”. Poświęć swój cenny czas na towarzyskie spotkania przy pełnym stole i delektuj się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Nasza obsługa i kuchnia zadba o doskonałą atmosferę Waszych spotkań. Do dyspozycji gości jest klimatyzowana sala restauracyjna, a od maja do końca września zewnętrzny taras i ogród.

Zaproś najbliższych i rezerwuj stolik!


Kuchniaw dobrych rękach

Wyjątkowy smak potraw na najwyższym poziomie!
Nasi kucharze codziennie dbają o jakość wszystkich potraw. Świeżość jest dla nas absolutnie najważniejsza! Nasze makarony powstają zaraz po złożeniu zamówienia. Sosy i inne wymagające dodatki trafiają do garnka każdego dnia. Wszystko po to, abyś mógł delektować się ich oryginalnym smakiem i świeżością.

Zapraszamy serdecznie!